Βραζιλία – Γερμανία 0-7 (79’)

Live: Βραζιλία – Γερμανία 0-7 (79’)

Ο Σίρλε με το δεύτερο προσωπικό τέρμα του κάνει το 7-0 για τη Γερμανία στο 79’.

Βραζιλία – Γερμανία 0-6 (69’)

Live: Βραζιλία - Γερμανία 0-6 (69’) Ο Σίρλε στο 69’ πετυχαίνει ακόμα ένα γκολ για τη Γερμανία και πλέον το σκορ είναι στο 6-0. Βραζιλία – Γερμανία 0-5 (ΗΜ.) Live: Βραζιλία - Γερμανία 0-5 (ΗΜ.) Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο στην αναμέτρηση της Βραζιλίας με τη Γερμανία. Ένα ημίχρονο που ήταν μαρτυρικό για τη σελεσάο και εξωπραγματικό για τα πάντσερ, που προηγούνται με 5-0. Το σκορ άνοιξε ο Μίλερ, ακολούθησε ο Κλόζε, ο οποίος έγινε ο πρώτος σκόρερ στην ιστορία των Μουντιάλ με 16 τέρματα και με δύο τέρματα του Κρόος έγινε το 4-0. Το 5-0 έκανε ο Κεντίρα.   Βραζιλία – Γερμανία 0-5 (29′) Live: Βραζιλία - Γερμανία 0-5 (29') Στο καναβάτσο βρίσκεται πλέον η Βραζιλία, αφού μόλις στο 29ο λεπτό της αναμέτρησης με τη Γερμανία ηττάται ήδη με 5-0. Το 5ο τέρμα για τους Γερμανούς σημείωσε στην αντεπίθεση ο Κεντίρα, μετά από όμορφο 1-2 με τον Εζίλ. Βραζιλία – Γερμανία 0-4 (26′)
Live: Βραζιλία - Γερμανία 0-4 (26') Ο Τόνι Κρόος με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα κάνει το 4-0 για τη Γερμανία. Τρομερό ματς για τα πάντσερ… Βραζιλία – Γερμανία 0-3 (24′) Live: Βραζιλία - Γερμανία 0-3 (24') Ο Τόνι Κρόος κάνει το 3-0. Βραζιλία – Γερμανία 0-2 (23′) Live: Βραζιλία - Γερμανία 0-2 (23') Με τον Μίροσλαβ Κλόζε στο 23′ η Γερμανία κάνει το 2-0 απέναντι στην Βραζιλία. Ο Κλόζε γίνεται ο πρώτος σκόρερ στην ιστορία των Μουντιάλ. Βραζιλία-Γερμανία 0-1 (11′)

Με γκολ του Μίλερ στο 11’ η Γερμανία παίρνει το προβάδισμα απέναντι στην Βραζιλία. Ο Κρόος εκτέλεσε το κόρνερ και ο άσος της Μπάγερν Μονάχου με πλασέ από κοντά έκανε το 1-0 για τα πάντσερ.