Έρχονται μεταθέσεις-εξπρές στους δήμους

Πάτρα: Τα νέα ονόματα των Δ.Σ των Δημοτικών Οργανισμών (ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ)

Οι συνθέσεις όλων των Δ.Σ. των Οργανισμών του Δήμου Πατρέων, όπως εξελέγησαν χθες, από το Δημοτικό Συμβούλιο.

ΔΕΥΑΠ

Τακτικά Μέλη

1. Παπανικήτας Ανδρέας – Πρόεδρος
2. Χρυσοβιτσάνος Νικόλαος – Αντιπρόεδρος
3. Γεροπαναγιώτη Κατερίνα
4. Κατσικαρέλης Νικόλαος
5. Κορδάς Χρήστος
6. Μελάς Παναγιώτης
7. Καυκάς Γεώργιος
8. Κοντοές Νικόλαος
9. Μανέτας Ιωάννης
10. Εκπρόσωπος ΤΕΕ
11. Λυκοκάπης Κων/νος – Εκπρόσωπος Σωματείου Εργαζομένων
Αναπληρωματικά Μέλη

1. Βακάλογλου Παντελής
2. Γκοτσόπουλος Ιωάννης
3. Κρούσαλης Θωμάς
4. Λέκκα Ελένη
5. Στάμος Παύλος
6. Ταβουλάρης Αντώνιος
7. Χριστόπουλος Κωνσταντίνος
8. Αποστολόπουλος Κίμωνας
9. Πατούχας Χρήστος
10. Εκπρόσωπος ΤΕΕ
11. Καρτέρης Χαράλαμπος – Εκπρόσωπος Σωματείου Εργαζομένων

ΔΗΠΕΘΕ

Τακτικά Μέλη

1. Τερζής Ανδρέας – Πρόεδρος
2. Πάγκαλος Παναγιώτης – Αντιπρόεδρος
3. Κανελλόπουλος Ιωάννης
4. Νικολάου Μαρία
5. Τσαλαμιδά Αναστασία
6. Σταματιάδου Μαριάννα
7. Σπαρτινός Κωνσταντίνος
8. Τσερόλας Παναγιώτης
9. Καρλιάφτη Χαριτίνη
Αναπληρωματικά Μέλη

1. Δημησιάνος Δημήτριος
2. Κουτρουμπάνου Σεβαστιάνα
3. Παπαφιλίππου Κωνσταντίνος
4. Πελεκούδας Δημήτριος
5. Κρούσαλης Θωμάς
6. Αλεξίου-Πετροπούλου Βάσω
7. Γρηγόρης Ηλίας
8. Κυπραίος –Σκρέκας Βασίλειος
9. Ψωμάς Πέτρος

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ

ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ

Τακτικά μέλη

1. Χρυσοβιτσάνος Νικόλαος – Πρόεδρος
2. Δραγώτης Κωνσταντίνος – Αντιπρόεδρος
3. Βακάλογλου Παντελής
4. Δημησιάνος Δημήτριος
5. Πετρίτσης Γεώργιος
6. Τζαμαλούκα Τέτη
7. Κωνσταντινίδη Αναστασία
8. Κανελλάκης Νίκος
9. Παπαλέξης Νίκος
10. Λουκοπούλου Παρασκευή
11. Μαρίνης Γεώργιος – Εκπρόσωπος Εκπολιτ. Συλλόγου Αγ. Αλεξιώτισσας
Αναπληρωματικά Μέλη

1. Γεωργακόπουλος Ηλίας
2. Γιαννιτσοπούλου Ιουλία
3. Γκοτσόπουλος Ιωάννης
4. Λέκκα Ελένη
5. Μπογδανόπουλος Γεώργιος
6. Σίμου Αικατερίνη
7. Μαρκέτος Κωνσταντίνος
8. Μιαούλη Λίλα
9. Μάρκος Απόστολος
10. Σκλάβου Χριστίνα
11. Φανός Δημήτριος – Εκπρόσωπος Εκπολιτιστικού Συλλόγου Αγ. Αλεξιώτισσας

 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΕΦΟΚΟΜΕΙΟ

Πελετίδης Κωνσταντίνος – Δήμαρχος Πατρέων – Πρόεδρος Δ.Σ

Τακτικά Μέλη
1. Γκανά Ελένη – Αντιπρόεδρος
2. Γιαννιτσοπούλου Ιουλία
3. Λέκκα Ελένη
4. Λαζαράτος Γεώργιος
5. Χρυσανθακόπουλος Αντώνιος
6. Μητροπούλου Βίκυ – Εκπρόσωπος Τοπικού Διαμερίσματος
7. Ιγγλέση Αριστέα
8. Σαμούρη –Βαγενά Ακριβή
9. Γεωργακόπουλος Αχιλλέας
10. Παπαφιλιπποπούλου Δέσποινα
Αναπληρωματικά Μέλη

1. Μπάτσικα Τασούλα
2. Πλέσσας Διονύσιος
3. Σουτέρα Ελένη
4. Στάμος Παύλος
5. Ντανοβασίλη Ανδρονίκη
6. Εκπρόσωπος Τοπικού Διαμερίσματος
7. Ζαρούλια Δέσποινα
8. Αντωνέλλη Μαρία
9. Γιώτη Ελένη
10. Μαρτζάκλης Ανδρέας

ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

15μελές Διοικητικό Συμβούλιο

Τακτικά Μέλη

1. Τουλγαρίδης Θεόδωρος – Πρόεδρος
2. Μπιρλή Ελένη – Αντιπρόεδρος
3. Ανδρεάτου Άννα
4. Αξιώτη Βικτωρία
5. Κακατσίδης Βασίλειος
6. Πελεκούδας Δημήτριος
7. Σακαρέλλος Παναγιώτης
8. Ταβουλάρης Αντώνιος
9. Γιαννιά Ευσταθία
10. Λάμπρου Γιάννης
11. Σκιαδαρέσης Σπύρος
12. Τζανάκος Νίκος
13. Αγγελοπούλου Παναγιώτα
14. Ρούβαλη-Ανδρικοπούλου Μαρία
15. Εκπρόσωπος Εργαζομένων

Αναπληρωματικά Μέλη

1. Βλαχάκης Παναγιώτης
2. Γιαννιτσοπούλου Ιουλία
3. Κανελλόπουλος Ιωάννης
4. Λέκκα Ελένη
5. Μουστάκας Θεοδόσιος
6. Παναγογιαννοπούλου Χριστίνα
7. Παπανικολάου Αγγελική
8. Τσεκούρας Θεοφάνης
9. Παπαδοπούλου Νικολίτσα
10. Λουλέλης Βασίλης
11. Πρέζας Παντελής
12. Πατούχας Χρήστος
13. Ορδίτη Αγγελική
14. Χρήστου Μελπομένη
15. Εκπρόσωπος Εργαζομένων

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

Τακτικά Μέλη

1. Θωμόπουλος Βασίλειος – Πρόεδρος
2. Αγγελόπουλος Θεόδωρος – Αντιπρόεδρος
3. Βάης Πέτρος
4. Μπαλής Νικόλαος
5. Παπαφιλίππου Κωνσταντίνος
6. Πλέσσας Διονύσιος
7. Σοφούλη Μαρία
8. Γκοτσόπουλος Ηλίας
9. Μαλαμής Κώστας
10. Παναγιωτόπουλος Ανδρέας
11. Οικονομόπουλος Νίκος
12. Αϊδονίδης Ηλίας
13. Βούλγαρης Δημήτριος
14 Εκπρόσωπος εργαζομένων
15. Τσοπανίδης Μιχαήλ – Εκπρόσωπος Παμμικρασιατικού Συνδέσμου

Αναπληρωματικά Μέλη

1. Αραβαντινός Φώτιος
2. Ασπρούλια Σοφία
3. Κανελλόπουλος Ιωάννης
4. Δρίτσας Γεώργιος
5. Μπεκρόπουλος Αρτέμιος
6. Τηλιγάδης Κώνσταντίνος
7. Τριπαναγνωστόπουλος Ιωάννης
8. Παπαγιαβή Σταματίνα
9. Μελισσαροπούλου Μαρία
10. Καράβολα Καλλιόπη
11. Σκιαθάς Αντώνης
12. Ντρίνιας Θεόδωρος
13 Λέκκας Σταμάτης.
14. Εκπρόσωπος εργαζομένων
15. Γιαννακιτζίδου Όλγα – Εκπρόσωπος Παμμικρασιατικού Συνδέσμου

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Τακτικά Μέλη

1. Ασπρούλια Σοφία – Πρόεδρος
2. Δριμάλας Επαμεινώνδας – Αντιπρόεδρος
3. Γιαννιτσοπούλου Ιουλία
4. Λέκκα Ελένη
5. Παλαρμάς Στυλιάνος
6. Θεοδωρόπουλος Νικόλαος
7. Φίλιας Ανδρέας
8. Διευθυντής Σχολείου
9. Διευθυντής Σχολείου
10. Εκπρόσωπος Συλλόγου Δασκάλων
11. Εκπρόσωπος Ένωσης Γονέων και Κηδεμόνων
.
Αναπληρωματικά Μέλη

1. Αξιώτη Βικτώρια
2. Βουκελάτος Σπυρίδων
3. Γεωργακόπουλος Ηλίας
4. Κακατσίδης Βασίλειος
5. Λαβράνου Αγαθή
6. Γκοτσόπουλος Ηλίας
7. Μανέτας Ιωάννης
8. Διευθυντής Σχολείου
9. Διευθυντής Σχολείου
10 Εκπρόσωπος Συλλόγου Δασκάλων
11. Εκπρόσωπος Ένωσης Γονέων και Κηδεμόνων

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Τακτικά Μέλη

1. Καββαδία Θεοδοσία – Πρόεδρος
2. Κανελλόπουλος Ιωάννης – Αντιπρόεδρος
3. Λάμπρου Αστέριος
4. Μουστάκας Θεοδόσιος
5. Συμεωνίδης Γρηγόριος
6. Τσαλαμιδά Αναστασία
7. Νικολάου Ανδρέας
8. Τσιμπούκης Ιωάννης
9. Διευθυντής Σχολείου
10. Διευθυντής Σχολείου
11. Εκπρόσωπος Ένωσης Γονέων και Κηδεμόνων
12. Εκπρόσωπος Μαθητικού Συμβουλίου
13. Εκπρόσωπος ΕΛΜΕ

Αναπληρωματικά Μέλη
1. Βακάλογλου Παντελής
2. Βασιλακόπουλος Γεώργιος
3. Βουκελατος Σπυρίδων
4. Μπιρλή Ελένη
5. Νικήτα Ιωάννα
6. Δημησιάνος Δημήτριος
7. Ψαρράς Σπυρίδων
8. Μπίρμπα Ουρανία
9. Διευθυντής Σχολείου
10. Διευθυντής Σχολείου
11. Εκπρόσωπος Ένωσης Γονέων και Κηδεμόνων
12. Εκπρόσωπος Μαθητικού Συμβουλίου
13. Εκπρόσωπος ΕΛΜΕ
ΦΟΔΣΑ

Τακτικά Μέλη
1. Κορδάς Χρήστος – Πρόεδρος
2. Στάμος Παύλος – Αντιπρόεδρος
3. Μελάς Παναγιώτης
4. Χρυσοβιτσάνος Νικόλαος
5. Χριστόπουλος Κωνσταντίνος

Αναπληρωματικά Μέλη
1. Βακάλογλου Παντελής
2. Πλέσσας Διονύσιος
3. Γεροπαναγιώτη Κατερίνα
4. Καββαδία Θεοδοσία
5. Καυκάς Γεώργιος

 

Γράψτε μια απάντηση

  Εγγραφή  
Ειδοποίηση για